דף בית / מאמרים / הדרך המשתלמת ביותר לגביית תשלומים כיום
סליקת אשראי אונליין
סליקת אשראי אונליין

הדרך המשתלמת ביותר לגביית תשלומים כיום

בעבר גביית תשלום הייתה נעשיית במזומן או בשיק. עם כניסת הטכנולוגיה לעולמנו, הבנקים התחילו להשתמש בשיטה חדשה שנקראת כרטיס אשראי, כאשר למעשה הוא החליף את פריסת התשלומים בשיקים והסתובבות עם מזומנים בארנק. כיום הטכנולוגיה המחשובית התפתחה הרבה יותר, עידן האינטרנט נכנס ולאשראי התפתחו אפשרויות נוספות שלא היו נהוגות בעבר. הבנקים וחברות האשראי היו צריכים להתאים את אפשרות התשלום, כך שלקוחות יוכלו לקנות פריטים גם בחנויות האינטרנטיות באופן מהיר מאוד. במאמר זה אנו נספר לכם על תשלום באמצעות אשראי באינטרנט שהוא למעשה כיום הדרך הנפוצה ביותר, הנוחה ביותר והמהירה. 

גביית תשלום באמצעות אשראי באינטרנט

כיום עסקים רבים עוברים מהשיטה המסורתית של גביה באשראי אשר כוללת הגעה של הלקוח לחנות, לגביה אינטרנטית. הסיבה לכך טמונה בעובדה כי לחנויות רבות כיום יש חנות אינטרנטית ויש הרבה קונים שיעדיפו לשלם באמצעות סליקת כרטיס אשראי באינטרנט. זו דרך מהירה גם ללקוח וגם לבעל העסק וזה לא מצריך מהלקוח להגיע לבית העסק. למעשה כל יכול להיעשות באופן וירטואלי או דרך הטלפון ממש בקלות בעזרת סליקה אינטרנטית. 

איך סליקת אשראי אינטרנטית תעזור לעסק שלך?

העסק שלך הוא הבייבי שלך ותפקידו למעשה לייצר עבורך הכנסות שתוכל להתפרנס מהן בכבוד. ככל שהדרך לתשלום עבור השירות שלך תהיה יותר קלילה ונוחה, כך יותר אנשים יעדיפו לקנות את השירות ממך. שירות של סליקה אינטרנטית מאפשר ללקוחות שלך לשלם לך בנוחות. רוב האנשים היום מסתובבים עם כרטיס אשראי. וחלקם אף זוכרים את פרטיו בעל פה. אם השירות שלך הוא כזה שמשלמים עליו בסוף החודש, תוכל בקלות באמצעות סליקה אינטרנטית לשלוח להם קישור לתשלום או לקחת אמצעי תשלום דרך הטלפון. דבר זה אינו אפשרי כאשר אמצעי הסליקה הוא פיזי ומצריך מפגש עם הלקוח, במצב כזה תצטרך לתאם עם הלקוח זמן שהוא יכול להגיע לשלם ולרוב זה ייקח קצת יותר זמן ויעכב אתתשלומי העסק. 

סליקה אינטרנטית עוזרת במעקב התשלומים

הסליקה האינטרנטית נעשית באמצעות חברה אשר דרכה מתבצעת הסליקה. החברה לרוב נותנת כחלק מהשירות הפקת קבלות או חשבוניות וגם מעקב מסודר באמצעות דוחות, כך שלמעשה בעל העסק יכול בקלות לעקוב אחר ההכנסות שלו ולהפיק דוחות לרואה החשבון בקלות. כמו כן  הלקוחות מקבלים מיד עם תשלום העסקה את החשבונית או הקבלה וזה נוח גם להם וגם לבעל העסק

סליקת אשראי באינטרנט אשר מאפשרת שליחת קישור

אחד מהיתרונות הגדולים של סליקת אשראי כיום היא האפשרות לייצר קישור ולשלוח אותו ללקוח בהודעת טקסט לפלאפון או למייל. כך שאינכם חייבים לבזבז את זמנכם על שיחות טלפון, אלא בלחיצת כפתור אתם שולחים קישור באופן מיידי ויכולים לעקוב האם בוצע התשלום. את הקישור ניתן להוסיף כמובן גם באתר האינטרנט.

Comments

comments

אודות צוות האתר WindFall

Avatar

בדוק גם

ממה מושפע שער המט"ח?

5 / 5 ( 1 vote ) העידן בו אנו חיים הוא עידן גלובאלי, עידן …

נגישות