דף בית / מאמרים / למה ויזה נטען זה פתרון טוב לרכישות באינטרנט?

למה ויזה נטען זה פתרון טוב לרכישות באינטרנט?

העולם שלנו בעשרים שנים האחרונות הפך גלובלי, רבים מאיתנו כבר הבינו כי מוצרים רבים ניתן ואפילו כדאי להזמין דרך האינטרנט ולמעשה ההזמנות באינטרנט הפכו להיות מנת חלקם של רוב הישראלים. יש בקניה כזו גם סוג של חוויה, אנו לא צריכים לצאת מהבית, אנו יושבים ומשוטטים בחנויות הוירטואליות להנאתנו דרך הטלפון הנייד שלנו ועושים קניות שונות ומגוונות לעיתים מבלי לשים לב למחיר שאנו משלמים באשראי. ההתפתות לקנות היא גדולה מאוד ונעשית בקלות יתרה מהסיבה שזה הפך להיות עולם נגיש וזמין בכל עת. אז מה למעשה כדאי לעשות על מנת להגביל את עצמנו? פשוט מאוד, כיום אפשר להצטייד בכרטיס ויזה נטען אשר לו יתרונות רבים. במאמר זה נסביר לכם מהו ויזה נטען ומהם היתרונות שלו ככרטיס. 

מהו כרטיס ויזה נטען?

זהו למעשה כרטיס אנונימי אשר יוצא ללא שימכם וללא מספר חשבונכם עליו. זהו כרטיס בינלאומי שמאפשר לעשות עסקאות בארץ ובחו"ל והוא אינו מאפשר תשלומים. אנו בעצם מטעינים סכום ואיתו אנו קונים באינטרנט. 

מה היתרונות של כרטיס ויזה נטען?

הגבלת הסכום החודשי

היתרון הראשון הוא שניתן להגביל את עצמנו בסכום חודשי. אנו נטעין את הכרטיס בסכום שאנו מעוניינים שירד לנו בכל חודש וכך למעשה אנו לא צריכים לחשוש מבזבוז יתר בחנויות האינטרנטיות. זה נהדר למבוגרים שקונים הרבה ברשת וגם לילדים ועוזר לשלוט בהוצאות. תוכלו תמיד לבדוק את היתרה, להחליט האם לבזבז את כל הסכום כעת או בחודש הבא, להטעין בחודשים מסוימים ובחודשים אחרים לא. זהו כרטיס שנותן לכם שליטה ולא מאפשר קנייה מופרזת ללא צורך. 

קניה בטוחה באינטרנט

כשאנו קונים באינטרנט אנו לא תמיד יודעים האם האתרים שאנו קונים מהם הם אתרים מאובטחים. אבל עם כרטיס ויזה אתם למעשה יכולים להיות מוגנים מגניבת פרטי האשראי שלכם ושימוש בו. כמו שכבר אמרנו, על הכרטיס לא מוטבע שמנו והוא אינו מקושר עם חשבון הבנק שלנו. ניתן להזמין איתו את הקניות ברשת באופן אנונימי וכך להימנע מגניבת מספר האשראי שלנו באתרים לא מאובטחים. בנוסף, אם אבד הכרטיס, תוכלו לדעת כי רק הסכום שהיה בתוכו הוא זה שילך לכם ולא יהיה ניתן להגיע לחשבון הבנק שלכם בדרך זו או אחרת. 

לא מכובד בבתי עסק מפוקפקים

יתרון נוסף של הכרטיס הנטען הוא שבמקומות הקשורים להימורים וכדומה לא יכולים לקבל את סוג הכרטיס הזה. זה שומר עליכם או על ילדיכם מסיכונים מיותרים. כמו כן, גם מקומות כמו דלק, בתי מלונות וכדומה לא מקבלים את הכרטיס ולא ניתן לעשות בו שם שימוש. 

לסיכום, עבור קניות באינטרנט בצורה מאובטחת ועם שליטה בכמות ההוצאות כדאי לברר על האפשרות של ויזה נטען. זו אפשרות מצוינת עבור מכורי הקניות. 

Comments

comments

אודות צוות האתר WindFall

Avatar

בדוק גם

ממה מושפע שער המט"ח?

5 / 5 ( 1 vote ) העידן בו אנו חיים הוא עידן גלובאלי, עידן …

נגישות