דף בית / מאמרים / למה כדאי למכור יותר דרך אתר אינטרנט?

למה כדאי למכור יותר דרך אתר אינטרנט?

אם יש לכם מוצר או שירות כלשהו, המקום הנכון למכור אותם הוא באמצעות אתר אינטרנט. היום בעידן המודרני, אנחנו עושים הכול דרך הרשת – צורכים מידע, יוצרים קשר עם הסובבים אותנו, מנהלים קשרים עסקיים וכמובן, גם רוכשים לא מעט.

הסטטיסטיקות מדברות על כך שהיום כבר כ-50% מהרכישות בכלל מתנהלות באמצעות הרשת. אז איפה אתם בכל הסיפור הזה? האם אתם מוכרים דרך האינטרנט?

אתם חייבים להיות שם. אם לא תמכרו באמצעות אתר אינטרנט, לא רק שתפסידו כמות גדולה מאוד של לקוחות פוטנציאליים אלא גם תשלחו את אותם לקוחות היישר לזרועותיהם של המתחרים שלכם, שבוודאי מתחזקים אתר מכירה.

סליקת אשראי באתר האינטרנט – הדרך הפשוטה והנוחה לקנות מכם.

יש סיבות רבות למה אתם חייבים למכור יותר דרך אתר האינטרנט שלכם, אך הסיבה העיקרית היא – האפשרות לסליקת אשראי. סליקת אשראי באתר האינטרנט היא קודם כל נוחה ללקוח, ואתם רוצים הרי לעשות לו את החיים קלים, מכיוון שכל מה שהוא צריך הוא לשלוף אותו מהכיס ולהקליד את המספר שלו. זה הופך את הקנייה לחווייתית יותר וזה הופך אותה לנוחה ונעימה והרבה יותר קלה. גם מצידכם, אתם לא צריכים להתעסק עם מזומן או צ'קים אלא רק לראות את חשבון הבנק שלכם מתמלא מכל רכישה של לקוח בכרטיס האשראי.

סיבות נוספות:

הנה עוד כמה סיבות למה אתם חייבים לנצל את אתר האינטרנט שלכם כפלטפורמה העיקרית למכירה:

  • כי האתר עובד כל הזמן – גם כשאתם אוכלים וגם כשאתם ישנים, אתר האינטרנט שלכם ממשיך לעבוד. אתם יכולים ללכת לסרט, לצאת ממנו ולגלות שרכשו מכם בזמן הזה. הוא חנות שפתוחה 24\7 אלא אם כן אתם מגדירים אותו אחרת.
  • אתם בכיס של כולם – לא רק שהחנות שלכם פתוחה כל הזמן אלא גם שהיא נמצאת בכיסם של מאות אלפי אנשים. היום מעל ל-60% מהרכישות ברשת מתבצעות באמצעות הנייד, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לדאוג שהאתר שלכם רספונסיבי (נראה טוב ונוח לשימוש גם במכשירים אחרים שהם לא מחשב כמו סמארטפון, טאבלט וכדומה)
  • כי קל לעקוב אחרי ביצועים – אתר האינטרנט שלכם מחובר למערכת ניהול כלשהיא ובכל מערכת יש אפשרת לעקוב אחר הביצועים. כך אתם יכולים לראות מה נמכר יותר ומה פחות וכמובן, מתי נמכר ולמי נמכר. האינטרנט מאפשר להגיע למידע ברזולוציות כאלו שאי אפשר להגיע אליהן בחנות פיזית.
  • פרסום –  יש אין ספור כלי פרסום לאתר שלכם. כל מה שאתם צריכים הוא לנצל אותם לטובתכם.

אתר אינטרנט יכול להיות מכרה זהב עבור רבים. השילוב בין היכולת להגיע לכל כך הרבה אנשים יחד עם הסליקה בכרטיס אשראי שכל כך נוחה, כל כך בטוחה וכל כך פשוטה הם אלו שהופכים את הקנייה באתר אינטרנט לחוויה של ממש.

Comments

comments

אודות צוות האתר WindFall

Avatar

בדוק גם

ממה מושפע שער המט"ח?

5 / 5 ( 1 vote ) העידן בו אנו חיים הוא עידן גלובאלי, עידן …

נגישות